Δευτέρα

COSMOTESPORT Highlights "20 Αυγούστου - 02 Σεπτεμβρίου"…

Τελευταία ενημέρωση 14/08:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "20 Αυγούστου - 02 Σεπτεμβρίου"...
Nicolas A.

...

COSMOTESPORT Highlights "20 Αυγούστου - 02 Σεπτεμβρίου"…
...
Κυριακή20.08.17
COSMOTEsport1HD
11.30 Μπέρνλι-Γουέστ Μπρομ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 2ηΑγωνιστική (Μ)
15.30 Χάντερσφίλντ-Νιούκαστλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 2ηΑγωνιστική (Ζ)
18.00 Τότεναμ-Τσέλσι, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 2ηΑγωνιστική (Ζ)
21.45 Ίντερ-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Χιρόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Αταλάντα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
21.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
23.15 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.30 Νυρεμβέργη-Ουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας, 3η Αγωνιστική (Ζ)
16.30 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
19.00 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Λάτσιο-Σπαλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
16.10 Αβελίνο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 4η Αγωνιστική (Μ)
18.35 AntetokounBrosEvent 2017, Αθήνα (Μ)
21.45 Σαμπντόρια-Μπενεβέντο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: No Crossover: The Trial of Allen Iverson (Μ)

COSMOTEsport5HD
16.25 WRC Γερμανίας, SS21 St. Wendeler Land 2 Power Stage (Μ)
18.30 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race, Αγώνας (Μ)
22.00 RedBullMotoGPRookiesCup, Αυστρία, Σπίλμπερκ, 1οςΑγώνας (Μ)
22.55 RedBullMotoGPRookiesCup, Αυστρία, Σπίλμπερκ, 2οςΑγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
16.30 ATPMasters 1000 Σινσινάτι, Ημιτελικοί (Μ)
21.00 WTAΣινσινάτι, Τελικός (Ζ)
23.00 ATPMasters 1000 Σινσινάτι, Τελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
13.00 WRC Γερμανίας, SS21 St. Wendeler Land 2 Power Stage (Ζ)
19.15 Μπιλμπάο-Χετάφε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Ουντινέζε-Κιέβο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.45 Μπολόνια-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)

Δευτέρα21.08.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
17.00 Σουόνσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Best Match of the Week (M)
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Σασουόλο-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.15 Λεβάντε-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)
23.15 Λάτσιο-Σπαλ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
18.00 Αβελίνο-Βενέτσια, ΙταλικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ, ΗμιτελικήΦάση (Μ)
19.55 Βαλένθια-Μπασκόνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
22.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30 Shaq and Dale (Μ)
23.00 Μάλαγα-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport5HD
17.20 WRC Γερμανίας, SS12 Romerstrasse (Μ)
18.25 WRC Γερμανίας, SS21 St. Wendeler Land 2 Power Stage (Μ)
20.00 WRCΓερμανίας, Ανασκόπηση (Μ)
21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
15.00 WTAΣινσινάτι, Τελικός (Μ)
17.30 ATPMasters 1000 Σινσινάτι, Τελικός (Μ)
20.00 Εκπομπή “Topspin”
22.30 Εκπομπή “Topspin”(Μ)

COSMOTEsport7HD
21.45 Κροτόνε-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπόχουμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Β’ Κατηγορίας, 3ηΑγωνιστική (Ζ)


Τρίτη22.08.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Στόουκ-Άρσεναλ,Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
21.45 Εκπομπή “UEFAChampionsLeagueΛεπτό προς Λεπτό”(Ζ)

COSMOTEsport2HD
18.55 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)
21.45 Ριέκα-Ολυμπιακός, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)

COSMOTEsport3HD
15.30 Χόφενχαϊμ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
17.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπόχουμ , Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας, 3η Αγωνιστική (Μ)
19.30 Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
21.45 Νις-Νάπολι, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport4HD
16.05 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
18.05 Βενέτσια-Τρέντο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 1ος Τελικός (Μ)
20.05 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: EuropeanBasketball: TitleGames: ΑρμάνιΜιλάνο-Σάσαρι, Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
16.25 MotoGP NeroGiardiniMotorrad Grand Prix von Österreich, Στιγμιότυπα (Μ)
17.35 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, Αγώνας (Μ)
21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race, Στιγμιότυπα (Μ)
22.00 WRCΓερμανίας, Ανασκόπηση (Μ)

COSMOTEsport6HD
17.30 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
19.00 FIVBBeachVolleyballWorldChampionships, 1οςΗμιτελικόςΓυναικών (Μ)
20.00 FIVB Beach Volleyball World Championships, 2οςΗμιτελικόςΓυναικών (Μ)
21.00 FIVB Beach Volleyball World Championships, Τελικός 3ηςΘέσηςΓυναικών (Μ)
22.00 FIVB Beach Volleyball World Championships, ΤελικόςΓυναικών (Μ)

COSMOTEsport7HD
21.45 Σεβίλη-Μπασάκσεχιρ, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.00Αστάνα-Σέλτικ, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)
21.45 Μάριμπορ-ΧάποελΜπερΣεβά, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)


Τετάρτη23.08.17
COSMOTEsport1HD
15.00 Σεβίλη-ΜπασάκσεχιρUEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Μ)
17.00 Νις-Νάπολι, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Μ)
19.30 Ριέκα-Ολυμπιακός, UEFAChampionsLeague, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Μ)
21.45 Εκπομπή “UEFAChampionsLeagueΛεπτόπροςΛεπτό(Ζ)

COSMOTEsport2HD
19.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)
21.45 ΣλάβιαΠράγας-ΑΠΟΕΛ, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)

COSMOTEsport3HD
15.30 Σάλκε-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
17.30 Ντάρμσταντ-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας, 3η Αγωνιστική (Μ)
19.30 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
21.45 Λίβερπουλ-Χόφενχαϊμ, UEFAChampionsLeague, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport4HD
15.45 Νταρουσάφακα-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
17.35 Βενέτσια-Τρέντο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 2ος Τελικός (Μ)
20.00 Ντοκιμαντέρ: ESPN Nine for IX: The Book of Manning (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: EuropeanBasketball: TitleGames: ΡεάλΜαδρίτης-Βαλένθια, ΙσπανικόΚύπελλοΜπάσκετ, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
18.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Τσεχία, Μπρνο, 2οςΑγώνας (Μ)
19.15 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αυστρία, Σπίλμπεργκ, 1οςΑγώνας (Μ)
20.10 RedBullMotoGPRookiesCup, Αυστρία, Σπίλμπεργκ, 2οςΑγώνας (Μ)
21.45 ΤΣΣΚΑΜόσχας-ΓιούνγκΜπόις, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport6HD
19.00 FIVB Beach Volleyball World Championships, 1οςΗμιτελικόςΑνδρών (Μ)
20.00 FIVB Beach Volleyball World Championships, 2οςΗμιτελικόςΑνδρών (Μ)
21.00 FIVB Beach Volleyball World Championships, Τελικός 3ηςΘέσηςΑνδρών (Μ)
22.00 FIVB Beach Volleyball World Championships, ΤελικόςΑνδρών (Μ)

COSMOTEsport7HD
21.45 Κοπεγχάγη-Γκάραμπαγκ, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.45 ΣτεάουαΒουκουρεστίου-ΣπόρτινγκΛισαβόνας, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Ζ)


Πέμπτη24.08.17
COSMOTEsport1HD
18.00 Εκπομπή“Preshow ΚλήρωσηUEFA Champions League, ΦάσηΟμίλων” (Ζ)
19.00 ΚλήρωσηUEFA Champions League, ΦάσηΟμίλων(Ζ)
20.00 Εκπομπή“PostshowΚλήρωσηUEFA Champions League, ΦάσηΟμίλων” (Ζ)
21.00 ΣλάβιαΠράγας-ΑΠΟΕΛ, UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Λάτσιο-Σπαλ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Αταλάντα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Γιουβέντους-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Μάιντς-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Ντινάμο Δρέσδης-Σαντχάουζεν,  Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας, 3η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Χόφενχαϊμ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
16.20 Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 1ος Τελικός (Μ)
18.15 Τρέντο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 3ος Τελικός (Μ)
20.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 1ος Τελικός (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: EuropeanBasketball: TitleGames: Ολυμπιακός-ΠαναθηναϊκόςSuperfoods, Stoiximan.grBasketLeague, 5ος Τελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
15.40 FormulaE, Μόντρεαλ, 1οςΑγώνας (Μ)
17.40 FormulaE, Μόντρεαλ, 2οςΑγώνας (Μ)
21.30 FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ, Αγώνας (Μ)
23.55 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, Σέρρες, 3ος Αγώνας(Μ)

COSMOTEsport6HD
15.25 Ελβετία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League Ανδρών, Μόσχα (Μ)
16.45 Λευκορωσία-Ελλάδα, Euro Beach Soccer League Ανδρών, Μόσχα (Μ)
19.30 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
22.00 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport8HD
20.00 Στουτγκάρδη-Μέλσουνγκεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 1η Αγωνιστική (Ζ)


Παρασκευή25.08.17
COSMOTEsport1HD
13.00 Εκπομπή “PreshowΚλήρωσηUEFAEuropaLeague, ΦάσηΟμίλων” (Ζ)
14.00 ΚλήρωσηUEFAEuropaLeague, ΦάσηΟμίλων (Ζ)
15.00 Εκπομπή “PostshowΚλήρωσηUEFAEuropaLeague, ΦάσηΟμίλων” (Ζ)
21.30 Κολονία-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport2HD
16.05 Ίντερ-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
18.05 Χιρόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
21.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
23.15 Αταλάντα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 Νυρεμβέργη-Ουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας, 3η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)
21.30 UEFA Champions League, Playoffs, 2ηΑγωνιστική (Μ)
23.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Μ)

COSMOTEsport4HD
04.00 Phoenix Mercury-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season (Ζ)
18.05 Τρέντο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 4ος Τελικός (Μ)
20.00 Phoenix Mercury-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: EuropeanBasketball: TitleGames: Βαλένθια-ΡεάλΜαδρίτης, ΙσπανικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ, 4οςΤελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
10.55 Moto3 Octo British Grand Prix, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
11.50 MotoGP Octo British Grand Prix, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
12.50 Moto2 Octo British Grand Prix, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
15.05 Moto3 Octo British Grand Prix, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
16.00 MotoGP Octo British Grand Prix, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
17.00 Moto2 Octo British Grand Prix, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, Προημιτελικός (Ζ)
10.50 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
20.30 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, Προημιτελικοί (Μ)

COSMOTEsport7HD
19.30 Γκρόιτερ Φίρτ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας, 4ηΑγωνιστική (Ζ)
23.00 Μπέτις-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour,Αμβούργο, 1οςΗμιτελικόςΓυναικών (Ζ)
22.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, 2οςΗμιτελικόςΓυναικών (Ζ)


Σάββατο26.08.17

COSMOTEsport1HD
14.30 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Ζ)
17.00 Τσέλσι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Ρόμα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport2HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
19.00 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.15 Λεβάντε-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
23.15 Λας Πάλμας-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Σαν Πάουλι-Χάιντενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορία, 4η Αγωνιστική (Ζ)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.30 Νιούκαστλ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
16.30 Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 3ος Τελικός (Μ)
21.15 Χιρόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
23.15 Αφιέρωμα: EuropeanBasketball: TitleGames: Τρέντο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 6οςΤελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
10.55 Moto3 Octo British Grand Prix, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
11.50 MotoGP Octo British Grand Prix, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
12.50 Moto2 Octo British Grand Prix, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.30 Moto3 Octo British Grand Prix, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
15.25 MotoGP Octo British Grand Prix, 4εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
16.05 MotoGP Octo British Grand Prix, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
17.00 Moto2 Octo British Grand Prix, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)

COSMOTEsport6HD
02.00 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, 1οςΗμιτελικός (Ζ)
04.00 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
11.50 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
16.30 Στουτγκάρδη-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
19.15 Αλαβές-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.30 Χάντερσφιλντ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport8HD
11.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, ΠροημιτελικόςΑνδρών (Ζ)
12.20 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, ΠροημιτελικόςΑνδρών (Ζ)
13.35 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, Τελικός 3ηςΘέσηςΓυναικών (Ζ)
15.00 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, ΤελικόςΓυναικών (Ζ)
17.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, ΠροημιτελικόςΑνδρών (Ζ)
18.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, ΠροημιτελικόςΑνδρών (Ζ)
22.00 Κρίσταλ Πάλας-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Μ)


Κυριακή27.08.17
COSMOTEsport1HD
11.00 Γουότφορντ-Μπράιτον, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 3ηΑγωνιστική (Μ)
15.30 Γουέστ Μπρομ-Στόουκ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 3ηΑγωνιστική (Ζ)
18.00 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 3ηΑγωνιστική (Ζ)
21.45 Νάπολι-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Τότεναμ-Μπέρνλι, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου, 3ηΑγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Αλαβές-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Τορίνο-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.15 Χετάφε-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
23.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport3HD
16.30 Λειψία-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
19.00 Ανόβερο-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Φιορεντίνα-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
15.15 Μπεσίκτας-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 4ος Τελικός (Μ)
17.55 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30 Winning Time: Reggie Miller vs The NY Knicks (Μ)
19.15 Έιμπαρ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Μίλαν-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport5HD
11.35 Moto3 Octo British Grand Prix, Warm Up (Ζ)
12.05 Moto2 Octo British Grand Prix, Warm Up (Ζ)
12.35 MotoGPOcto British Grand Prix, Warm Up (Ζ)
14.00 Moto3 Octo British Grand Prix, Αγώνας (Ζ)
15.25 Moto2Octo British Grand Prix, Αγώνας (Ζ)
17.00 MotoGPOcto British Grand Prix, Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport6HD
13.00 Εκπομπή“Grand Prix” (Ζ)
14.45 FORMULA 1PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Ζ)
19.15 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, Τελικός (Μ)
21.45 Κιέβο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport7HD
14.30 Μπόχουμ-Ντινάμο Δρέσδης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Β΄ Κατηγορίας, 4η Αγωνιστική (Ζ)
19.15 Εσπανιόλ-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Σπαλ-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
13.30 Μαγδεμβούργο-Χάτενμπεργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 1η Αγωνιστική (Ζ)
17.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, 1οςΗμιτελικός Ανδρών (Ζ)
18.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, 2οςΗμιτελικός Ανδρών (Ζ)
20.35 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών (Ζ)
22.05 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, Τελικός Ανδρών (Ζ)


Δευτέρα28.08.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
17.00 Τότεναμ-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Μπενεβέντο-Μπολόνια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
15.00 Κροτόνε-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 1η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Ανόβερο-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
02.00 Los Angeles Sparks-Minnesota Lynx, WNBA Regular Season (Ζ)
17.20 AntetokounBros Event 2017, Θεσσαλονίκη (Μ)
20.00 ΑΕΚ-Άρης, Stoiximan.grBasketLeague, Τελικός 3ηςΘέσης (Μ)
22.10 Los Angeles Sparks-Minnesota Lynx, WNBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
17.15Moto3 Octo British Grand Prix, Αγώνας (Μ)
18.35 Moto2Octo British Grand Prix, Αγώνας (Μ)
20.00 MotoGPOcto British Grand Prix, Αγώνας (Μ)
21.35 FORMULA 1PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
17.15 ATPMasters250Γουίνστον-Σάλεμ, Τελικός (Μ)
20.00 Εκπομπή “Topspin”
22.00 FIVBBeachVolleyballWorldTour, Αμβούργο, Τελικός Γυναικών (Μ)
23.15 Εκπομπή “Topspin” (Μ)

COSMOTEsport7HD
21.30 Καϊζερσλάουτερν-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα ΒΚατηγορίας, 4ηΑγωνιστική (Ζ)


Τρίτη29.08.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Γιβραλτάρ-Κύπρος, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Γερμανία-Σαν Μαρίνο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Τσέλσι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 3η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Ρόμα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
20.05 Λας Πάλμας-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
22.30 Ρόμα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Καϊζερσλάουτερν-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας, 4η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
15.35 Los Angeles Sparks-Minnesota Lynx, WNBA Regular Season (Μ)
17.30 AntetokounBros Event 2017, Αθήνα (Μ)
20.30 ΑΕΚ-Άρης, Stoiximan.gr Basket League, Τελικός 3ης Θέσης (Μ)
22.45 Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Προημιτελική Φάση (Μ)

COSMOTEsport5HD
20.10 WRCΓερμανίας, Ανασκόπηση (Μ)
21.10Moto3 Octo British Grand Prix, Αγώνας (Μ)
22.30Moto2Octo British Grand Prix, Αγώνας (Μ)
23.55MotoGPOcto British Grand Prix, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
17.30 Εκπομπή “Topspin”(Μ)
19.00ATPMasters250Γουίνστον-Σάλεμ, Προημιτελικός (Μ)
21.00 ATPMasters250Γουίνστον-Σάλεμ, Προημιτελικός (Μ)


Τετάρτη30.08.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Ισραήλ-Αλβανία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Ιταλία-Λίχτενσταϊν, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Εσθονία-Βέλγιο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)
21.55 Βοσνία-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Φιορεντίνα-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Κιέβο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
21.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
23.00 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Γκρόιτερ Φιρτ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας, 4η Αγωνιστική (Μ)
20.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
16.35 Αβελίνο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
18.25 Ολυμπιακός-ΠαναθηναϊκόςSuperfoods, Stoiximan.grBasketLeague, 1ος Τελικός (Μ)
21.10 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Προημιτελική Φάση (Μ)
23.40 Ρεάλ Μαδρίτης-Ανδόρρα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Προημιτελική Φάση (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.15 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
16.00 FORMULA 1PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
18.25 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race, Αγώνας (Μ)
21.55 MotoGPOcto British Grand Prix, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
16.00 ATP 250 Κίτσμπουελ, Τελικός (Μ)
18.00 Στουτγκάρδη- Μέλσουνγκεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 1η Αγωνιστική (Μ)
19.35 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, 1ος Ημιτελικός (Μ)
23.30 ATP 250 Κίτσμπουελ, Τελικός (Μ)


Πέμπτη31.08.17
COSMOTEsport1HD
17.30 Βοσνία-Ελλάδα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 6η Αγωνιστική (Μ)
20.30 Εκπομπή“European Qualifiers, Pregame” (Ζ)
21.45 Ελλάδα-Εσθονία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή“European Qualifiers” (Ζ)

COSMOTEsport2HD
15.00 ΡεάλΜαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
17.00 Μίλαν-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Χετάφε-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
21.45 Κύπρος-Βοσνία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport3HD
17.30 Σαν Πάουλι-Χάιντενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας, 4η Αγωνιστική (Μ)
19.30 Λειψία-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
21.45 Βέλγιο-Γιβραλτάρ, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Καϊζερσλάουτερν-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας, 4η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
16.25 Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
19.00 Ολυμπιακός-ΠαναθηναϊκόςSuperfoods, Stoiximan.grBasketLeague, 3ος Τελικός (Μ)
21.45 Γαλλία-Ολλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Μπασκόνια-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.25 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race, Αγώνας (Μ)
17.50Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
19.35 FORMULA 1PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
22.30 WRCΓερμανίας, Ανασκόπηση (Μ)

COSMOTEsport6HD
17.25 Μαγδεμβούργο-Χάτενμπεργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 1η Αγωνιστική (Μ)
19.00 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, 2ος Ημιτελικός (Μ)
21.45 Πορτογαλία-Νησιά Φερόε, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Ανόβερο-Φλένσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport7HD
21.45 Βουλγαρία-Σουηδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.45 Ελβετία-Ανδόρρα, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)


Παρασκευή01.09.17
COSMOTEsport1HD
17.30 Κύπρος-Βοσνία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Μ)
19.30 Ελλάδα-Εσθονία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Μ)
21.45 Τσεχία-Γερμανία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή“European Qualifiers” (Ζ)

COSMOTEsport2HD
14.55 Λας Πάλμας-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
16.50 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Καζακστάν-Μαυροβούνιο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Μάλτα-Αγγλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Κολονία-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
18.00 Μπόχουμ-Ντινάμο Δρέσδης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας, 4η Αγωνιστική (Μ)
21.45 Δανία-Πολωνία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Γκρόιτερ Φιρτ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορίας, 4η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
18.10 Ντοκιμαντέρ: ESPN Charismatic (Μ)
19.10 Ολυμπιακός-ΠαναθηναϊκόςSuperfoods, Stoiximan.grBasketLeague, 5οςΤελικός (Μ)
21.45 Σλοβακία-Σλοβενία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ΙσπανικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)

COSMOTEsport5HD
10.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
20.30 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
22.20 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTEsport6HD
17.00 Ανόβερο-Φλένσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 2η Αγωνιστική (Μ)
18.35 ATP 250 Γουίνστον-Σάλεμ, Τελικός (Μ)
21.45 Ρουμανία-Αρμενία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport7HD
21.45 Λιθουανία-Σκωτία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.45 Νορβηγία-Αζερμπαϊτζάν, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)


Σάββατο02.09.17

COSMOTEsport1HD
16.50 Τσεχία-Γερμανία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Αλβανία-Λίχτενσταϊν, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Ισπανία-Ιταλία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή“European Qualifiers” (Ζ)

COSMOTEsport2HD
14.55 Αλαβές-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
16.50 Νάπολι-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Γεωργία-Ιρλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Ουαλία-Αυστρία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport3HD
15.50 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 2η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Φινλανδία-Ισλανδία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Ουκρανία-Τουρκία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Σαν Πάουλι-Χάιντενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄ Κατηγορία, 4η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
16.40 Αρμάνι Μιλάνο-Τρέντο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
18.30 AntetokounBrosEvent 2017, Θεσσαλονίκη (Μ)
21.40 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)
23.35 Μπασκόνια-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Ημιτελική Φάση (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
20.55 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
22.15 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTEsport6HD
18.00 Red Bull Air Race World Championship, Πορτογαλία, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
19.55 Ανόβερο-Φλένσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 2η Αγωνιστική (Μ)
21.30 Ντοκιμαντέρ:ESPN Nine for IX – Branded (Μ)
22.30 Ντοκιμαντέρ: ESPN 30 for 30: June 17th 1994 (Μ)

COSMOTEsport7HD
19.00 Σερβία-Μολδαβία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Κροατία-Κόσοβο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018, 7η Αγωνιστική (Ζ)