Πέμπτη

COSMOTESPORT Highlights "23 Απριλίου - 06 Μαΐου"…

Τελευταία ενημέρωση 20/04:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "23 Απριλίου - 06 Μαΐου"...
Nicolas A.


...

Κυριακή 23.04.17
COSMOTEsport1HD
17.15 Θέλτα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 El Clasico, The Movie (Μ)
20.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, PregameΡεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα” (Ζ)
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Σοσιεδάδ-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.15 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Γιουβέντους-Τζένοα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
10.00Ίνγκολσταντ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.30 Σαντχάουζεν-Καρλσρούη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Σάλκε-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.30 Ουντινέζε-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.45 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
14.00 Φενέρμπαχτσε-Γκαζιαντέπ, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
16.00 Λάτσιο-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 NBA Playoffs, 1ος Γύρος, 3η Αγωνιστική (Μ)
22.30 NBA Playoffs, 1ος Γύρος, 4η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport5HD
16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up (Ζ)
17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up (
Ζ)
17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up (Ζ)
18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας (Ζ)
20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας (Ζ)
21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport6HD
11.30 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Ημιτελικοί (Μ)
15.30 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Τελικός (Ζ)
18.30 Κίελο-Μπαρτσελόνα, VELUXEHFChampionsLeagueΧάντμπολ (Ζ)
21.00 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport7HD
13.30 Σασουόλο-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Μίλαν-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λας Πάλμας-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500, Αγώνας (Ζ)

Δευτέρα24.04.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.45 Πεσκάρα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Μονακό-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League (Μ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Σαμπντόρια-Κροτόνε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Κιέβο-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.45 Έιμπαρ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Σάλκε-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
14.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 28η Αγωνιστική (Μ)
16.30 NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 4η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 27η Αγωνιστική (Μ)
21.35 NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 4η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.25 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 1ος Αγώνας, Μέγαρα (Μ)
17.05 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500, Αγώνας (Μ)
20.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας (Μ)
21.55 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Βαρκελώνη, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
20.00 Εκπομπή“Top Spin”

COSMOTEsport7HD
18.00 UEFA Youth League, Τελικός (Ζ)
21.15 Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

Τρίτη25.04.17
COSMOTEsport1HD
16.50  Χαλ-Γουότφορντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.45 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Τσέλσι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Λέστερ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFAChampionsLeague (Μ)

COSMOTEsport2HD
16.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Φιορεντίνα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Σπόρτινγκ Χιχόν-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Παναθηναϊκός ΑΟ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
18.00 Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
22.00 Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
05.00 NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 4η Αγωνιστική (Ζ)
13.30 NBADaily
20.00 Εκπομπή“Pick n Roll”
22.00 NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 4η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
12.50 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
14.35 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
20.00 NASCAR Cup Series, Food City 500, Στιγμιότυπα (Μ)
22.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 1ος Αγώνας, Μέγαρα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Βαρκελώνη, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
21.30 Γρανάδα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ, Τελικός, 1η Αγωνιστική (Ζ)


Τετάρτη26.04.17
COSMOTEsport1HD
13.55 Τσέλσι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.20 Μπόρνμουθ-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.10 Τσέλσι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Άρσεναλ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
16.00 ΑτλέτικοΜαδρίτης-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Γιουβέντους-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Μπαρτσελόνα-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
17.30 Εκπομπή “ΏραΚυπέλλου” (Ζ)
19.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
21.00 Εκπομπή “ΏραΚυπέλλου” (Ζ)
22.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)

COSMOTEsport4HD
02.30 NBAPlayoffs, 1οςΓύρος, 5ηΑγωνιστική (Ζ)
14.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (M)
18.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 30η Αγωνιστική (Μ)
21.35 NBAPlayoffs, 1οςΓύρος, 5ηΑγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport5HD
16.25 FormulaEΜπουένοςΆιρες, Αγώνας (Μ)
18.05 FormulaEΜεξικό, Αγώνας (Μ)
20.00 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Στιγμιότυπα (Μ)
21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Βαρκελώνη, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
21.15 Γκέπινγκεν-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)

COSMOTEsport7HD
21.30 Βαλένθια-ΡεάλΣοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.30 Λεγανές-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Πέμπτη27.04.17
COSMOTEsport1HD
00.00 Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
12.00 Μίντλεσμπρο-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
17.30 ΝτεπορτίβολαΚορούνια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Σασουόλο-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Σεβίλη-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Φιορεντίνα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.30 Εκπομπή “ΏραΚυπέλλου” (Ζ)
19.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
21.00 Εκπομπή “ΏραΚυπέλλου” (Ζ)
22.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)

COSMOTEsport4HD
02.30 NBAPlayoffs, 1οςΓύρος, 5ηΑγωνιστική (Ζ)
14.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 30η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Stoiximan.grBasketLeague, Playoffs (Μ)
21.35 NBAPlayoffs, 1οςΓύρος, 5ηΑγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.35 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500, Αγώνας (Μ)
18.15 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας (Μ)
19.50 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
21.35 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Βαρκελώνη, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
16.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
18.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
20.30 Αλαβές-Έιμπαρ, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
22.30 Μπιλμπάο-Μπέτις, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Παρασκευή28.04.17
COSMOTEsport1HD
14.00 Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Άρσεναλ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.55 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Λεβερκούζεν-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
17.20 Σεβίλη-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.45 Πεσκάρα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Γιουβέντους-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Z)
21.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
23.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (M)

COSMOTEsport4HD
05.00 NBAPlayoffs, 1οςΓύρος, 6ηΑγωνιστική (Ζ)
14.00 Stoiximan.gr Basket League, Playoffs (Μ)
19.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
21.35 NBAPlayoffs, 1οςΓύρος, 6ηΑγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
10.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
20.00 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
21.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός (Ζ)
15.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός (Ζ)
17.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός (Ζ)
19.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
19.30 Μπόχουμ-ΝτινάμοΔρέσδης, Γερμανικό ΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρουΒ’ Κατηγορίας (Ζ)

Σάββατο29.04.17

COSMOTEsport1HD
14.00 Τσέλσι-Σαουθάμπτον, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
17.00 Γουέστ Μπρομ-Λέστερ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπέρνλι, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport2HD
14.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Ζ)
17.15 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Ζ)
21.45 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 35η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Καρλσρούη-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Ντόρτμουντ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Σαουθάμπτον-Χαλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
05.00 NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 6η Αγωνιστική (Ζ)
16.30 Μάιντς-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.05 NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 6η Αγωνιστική (Μ)
22.00 NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 7η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport5HD
11.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
19.00 WRC Αργεντινή, SS13 Tanti – Villa Bustos 2, Αγώνας (Ζ)
20.35 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
21.55 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTEsport6HD
14.30 ATP 500 Βαρκελώνη, 1οςΗμιτελικός (Ζ)
17.00 ATP 500 Βαρκελώνη, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
20.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Ημιτελικοί (Μ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Λειψία-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 34η Αγωνιστική (Ζ)
21.30 Στόουκ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport8HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Σάντερλαντ-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)


Κυριακή 30.04.17
COSMOTEsport 1HD
14.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.05 Έβερτον-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Τότεναμ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Οσασούνα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Μπέτις-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Έιμπαρ-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Θέλτα-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
10.00 Ντάρμσταντ-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.30 Μόναχο 1860-Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.30 Μίντλεσμπρο-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
12.55 NBADaily
16.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Ζ)
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
22.30 Αγώνας NBA Playoffs, 1ος Γύρος, 4η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport5HD
11.25 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)
13.00 Εκπομπή“Grand Prix” (Ζ)
14.45 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Ζ)
18.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 2ος Αγώνας, Τρίπολη (Μ)
20.30 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Ημιτελικοί (Μ)
17.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Τελικός(Ζ)
20.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Τελικός (Μ)
23.00 CEV Champions League Βόλεϊ, ΤελικόςΑνδρών (Μ)

COSMOTEsport7HD
13.30 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Ζ)
16.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Ζ)
18.00 WRC Αργεντινή, SS18 Power Stage El Condor, Αγώνας (Ζ)
21.00 NASCAR Cup Series, Richmond Toyota Owners 400, Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
13.30 Μπιλμπάο-Ανδόρρα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Ζ)

Δευτέρα01.05.17
COSMOTEsport1HD
16.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Στιγμιότυπα 35ης Αγωνιστικής (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Γουότφορντ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Μ)
15.00 Θέλτα-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Μάλαγα-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Στιγμιότυπα 31ης Αγωνιστικής (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
13.25 NBA Daily
14.00 ΡεάλΜαδρίτης-Ανδόρρα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
16.35 Αγώνας NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 7η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Αγώνας NBAPlayoffs, 1ος Γύρος, 7η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
15.05 NASCAR Cup Series, Richmond Toyota Owners 400, Αγώνας (Μ)
18.35 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
21.00 WRC Αργεντινή, Στιγμιότυπα (Μ)
22.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 2ος Αγώνας, Τρίπολη (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.30 CEV Champions League Βόλεϊ, 1οςΗμιτελικόςΑνδρών (Μ)
15.00 CEV Champions League Βόλεϊ, 2οςΗμιτελικόςΑνδρών (Μ)
17.30 CEVChampionsLeagueΒόλεϊ, ΤελικόςΑνδρών (Μ)
20.00 Εκπομπή “TopSpin
22.00 ATP 500 Βαρκελώνη, Τελικός (Μ)

Τρίτη02.05.17
COSMOTEsport1HD
15.00 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)
17.00 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)
20.30 Εκπομπή“UEFAChampionsLeague Show” (Ζ)
21.45 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFAChampionsLeague Show” (Ζ)

COSMOTEsport2HD
17.55 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Μ)
19.55 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Στιγμιότυπα 34ης Αγωνιστικής (Μ)
20.25 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, Στιγμιότυπα 35ης Αγωνιστικής (Μ)
23.50 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
15.55 Ντάρμσταντ-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.50 Μόναχο 1860-Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Μ)
19.45 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.45 AEK-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
02.30 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Ζ)
13.30 NBADaily
20.00 Εκπομπή“Pick n Roll”
22.00 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 2ος Αγώνας, Τρίπολη (Μ)
16.55 FormulaE Μπουένος Άιρες, Αγώνας (Μ)
18.35 FormulaE Μεξικό, Αγώνας (Μ)
21.00 NASCAR Cup Series,Richmond Toyota Owners 400, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
14.25 Λειψία-Φλένσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
17.30 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
19.00 CEVChampionsLeagueΒόλεϊ, 1οςΗμιτελικόςΑνδρών (Μ)
21.30 CEVChampionsLeagueΒόλεϊ, 2οςΗμιτελικόςΑνδρών (Μ)

Τετάρτη03.05.17
COSMOTEsport1HD
18.00 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)
20.30 Εκπομπή“UEFAChampionsLeague Show” (Ζ)
21.45 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFAChampionsLeague Show” (Ζ)

COSMOTEsport2HD
15.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.50 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport3HD
15.55 Άουγκσμπουργκ-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.50 Καρλσρούη-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Μ)
19.45 Ντόρτμουντ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.45 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
05.00 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Ζ)
14.30 Εκπομπή“Pick n Roll” (M)
18.30 ΑγώναςStoiximan.gr Basket League, Playoffs (M)
21.35 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.35 NASCAR Cup Series,Richmond Toyota Owners 400, Αγώνας (Μ)
17.30 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 2ος Αγώνας, Τρίπολη (Μ)
19.55 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
21.40 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 CEVChampionsLeagueΒόλεϊ, ΤελικόςΑνδρών (Μ)
16.00 Μπαρτσελόνα-Κίελο, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ(Μ)
19.05 CEVChampionsLeagueΒόλεϊ, ΤελικόςΑνδρών (Μ)
21.30 ATP 500 Βαρκελώνη, Στιγμιότυπα (Μ)

Πέμπτη04.05.17
COSMOTEsport1HD
16.00 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-Άντερλεχτ, UEFAEuropaLeague, ΠροημιτελικήΦάση, 2ηΑγωνιστική (Μ)
18.00 Αγώνας UEFAChampionsLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)
20.30 Εκπομπή“UEFAEuropaLeague Show” (Ζ)
22.05 Αγώνας UEFAEuropaLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Z)

COSMOTEsport2HD
15.20 Μάλαγα-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.20 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Μ)
19.20 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 34η Αγωνιστική (Μ)
22.05 Αγώνας UEFAEuropaLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Z)

COSMOTEsport3HD
14.00 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Λειψία-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Μπόχουμ-Ντινάμο Δρέσδης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Μ)
20.00 Λεβερκούζεν-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
05.00 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
14.00 Αγώνας Τούρκικου Πρωταθλήματος Μπάσκετ, 28η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 31η Αγωνιστική (Μ)
21.35 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
11.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 2ος Αγώνας, Τρίπολη (Μ)
14.35 FormulaE Μεξικό, Αγώνας (Μ)
20.15 NASCAR Cup Series,Richmond Toyota Owners 400, Αγώνας (Μ)
23.50 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας, 2ος Αγώνας, Τρίπολη (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.30 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
16.25 Λειψία-Φλένσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
19.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος Βόλεϊ, 1ος Τελικός (Μ)
21.30 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος Βόλεϊ, 2ος Τελικός (Μ)

Παρασκευή05.05.17
COSMOTEsport1HD
00.05Εκπομπή“UEFAEuropaLeague Show” (Ζ)
12.00 Αγώνας UEFAEuropaLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)
14.00 Αγώνας UEFAEuropaLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)
16.00 Αφιέρωμα: Κύπελλο Ελλάδας (Μ)

COSMOTEsport2HD
15.00 Λας Πάλμας-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Αγώνας UEFAEuropaLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Αγώνας UEFAEuropaLeague, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική (Μ)
22.00 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
16.00 Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Z)
21.30 Κολονία-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Μ)

COSMOTEsport4HD
02.30 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
14.05 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 29η Αγωνιστική (Μ)
19.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
21.35 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.05 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
15.00 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
16.00 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)

COSMOTEsport6HD
13.15 Ολυμπιακός-Μπούρσα, CEVChallengeCup, 1ος Τελικός Γυναικών (Μ)
15.45 Μπούρσα-Ολυμπιακός, CEVChallengeCup, 2ος Τελικός Γυναικών (Μ)
18.15 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος Βόλεϊ, 2ος Τελικός (Μ)
20.45 Εκπομπή “Topspin” (Μ)

COSMOTEsport7HD
22.00 Σεβίλη-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.30 Καϊζερσλάουτερν-Σαν Πάουλι, Γερμανικό ΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρουΒ’ Κατηγορίας (Ζ)

Σάββατο06.05.17

COSMOTEsport1HD
10.00 Αφιέρωμα: Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
18.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” (Z)
20.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Τελικός (Ζ)
23.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” (Z)

COSMOTEsport2HD
14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Χαλ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Χέρτα Βερολίνου-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 35η Αγωνιστική (Ζ)

COSMOTEsport4HD
02.30 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική (Ζ)
13.25 NBADaily
16.30 Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.35 Αγώνας NBAPlayoffs, Ημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport5HD
09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
13.30 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
14.25MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 4εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
15.05MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
16.00 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport6HD
13.30 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος Βόλεϊ, 2ος Τελικός (Μ)
16.30 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος, 35η Αγωνιστική (Ζ)
21.00 Λειψία-Φλένσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)

COSMOTEsport7HD
14.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βίρτσμπουργκερ Κίκερς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Ίνγκολσταντ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Σουόνσι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Λέστερ-Γουότφορντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport8HD
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

22.00 Μπόρνμουθ-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)