Τετάρτη

COSMOTESPORT Highlights "17 Φεβρουαρίου - 04 Μαρτίου"…

Τελευταία ενημέρωση 16/02:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTESPORT 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "17 Φεβρουαρίου - 04 Μαρτίου"...
Nicolas A.
...


COSMOTE Sport Highlights "17 Φεβρουαρίου  - 04 Μαρτίου"… 




Παρασκευή 17.02.17

COSMOTEsport1HD
14.30 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-ΣεντΕτιέν, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.30 ΠΑΟΚ-Σάλκε, UEFA Europa League (Μ)
18.30 Ολυμπιακός-Οσμανλίσπορ, UEFA Europa League (Μ)
21.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
11.00 ΧάποελΜπερΣεβά-Μπεσίκτας, UEFAEuropaLeague (Μ)
13.00 ΛέγκιαΒαρσοβίας-Άγιαξ, UEFAEuropaLeague (Μ)
21.45 Γιουβέντους-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Άστρα Γκιουργκίου-Γκένκ, UEFAEuropaLeague (Μ)

COSMOTEsport3HD
10.00 Λουντογκόρετς-Κοπεγχάγη, UEFAEuropaLeague (Μ)
12.00 Ροστόφ-Σπάρτα Πράγας, UEFAEuropaLeague (Μ)
14.00 Άστρα Γκιουργκίου-Γκενκ, UEFAEuropaLeague (Μ)
17.00 Άντερλεχτ-Ζενίτ, UEFAEuropaLeague (Μ)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
21.45 Γρανάδα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Z)

COSMOTEsport4HD
03.00 Chicago Bulls-Boston Celtics, NBA Regular Season (Ζ)
13.25NBA Daily
19.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
21.35 Chicago Bulls-Boston Celtics, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.30 Race of Champions (Μ)
16.05 RoC National Cup (Μ)
20.35 WRCΣουηδία, SS14 Vargasen 2 (Μ)
21.40 WRCΣουηδία, SS18 Torsby 2 - Power Stage (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.30 ATP 500 Ρότερνταμ, Προημιτελικός (Ζ)
15.30 ATP 500 Ρότερνταμ, Προημιτελικός (Ζ)
20.30 ATP 500 Ρότερνταμ, Προημιτελικός (Ζ)
22.30 ATP 500 Ρότερνταμ, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
20.00 Βαλένθια-ΓκρανΚανάρια, Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Προημιτελικός (Ζ)
22.30 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.30 Χάιντενχαϊμ-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
23.45 ΑTP 250 Argentina Open, Προημιτελικός (Ζ)

Σάββατο 18.02.17

COSMOTEsport1HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Αταλάντα-Κροτόνε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Έμπολι-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Αταλάντα-Κροτόνε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport2HD
14.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Σεβίλη-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Γκρόιτερ Φιρτ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Αμβούργο-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
04.00 BBVA Compass Rising Stars Challenge, NBA All-Star Weekend (Ζ)
13.25 NBADaily
18.55 Ολυμπιακός-Άρης, Stoiximan.gr Basket League (Μ)
21.25 BBVA Compass Rising Stars Challenge, NBA All-Star Weekend (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.35 FormulaΕ, Μαρακές, Αγώνας (Μ)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Φλένσμπουργκ-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)
20.30 Formula E Μπουένος Άιρες, Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport6HD
13.45ATP 500 Ρότερνταμ, Προημιτελικός (Ζ)
16.00 ATP 500 Ρότερνταμ, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
20.30 ATP 500 Ρότερνταμ, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
23.00 ATP 500 Ρότερνταμ, Ημιτελικοί (Ζ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
22.00 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, 2ος Ημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport8HD
16.30 Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
21.45 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, 2ος Ημιτελικός (Ζ)


Κυριακή19.02.17

COSMOTEsport1HD
13.30 Μπολόνια-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Κιέβο-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ρόμα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μίλαν-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Βαλένθια-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Θέλτα-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μπαρτσελόνα-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.30 Καρλσρούη-Ουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Γκλάντμπαχ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Κολονία-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
03.00 State Farm All-Star Saturday Night, NBA All-Star Weekend (Ζ)
13.00 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, 1ος Ημιτελικός  (Μ)
15.00 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ,2ος Ημιτελικός (Μ)
21.00 State Farm All-Star Saturday Night, NBA All-Star Weekend (Μ)

COSMOTEsport5HD
02.45 NASCAR Cup Series, Daytona - The Unlimited,Αγώνας (Ζ)
16.00 Ουντινέζε-Σασουόλο, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Daytona - The Unlimited, NASCAR Cup Series (Μ)
21.30 Λατίνα-Περούτζια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)

COSMOTEsport6HD
12.30 ΑTP 250 Argentina Open, 1οςΗμιτελικός (Μ)
14.30 ΑTP 250 Argentina Open, 2οςΗμιτελικός (Μ)
16.30 ATP 500 Ρότερνταμ, Τελικός (Ζ)
19.00 ΑTP 250 Argentina Open, Τελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
16.00 Σαμπντόρια-Κάλιαρι, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Ζ)

COSMOTEsport8HD
16.00 Πεσκάρα-Τζένοα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ (Ζ)
19.00 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Ζ)

Δευτέρα20.02.17

COSMOTEsport1HD
16.00 Μπιλμπάο-ΑΠΟΕΛ, UEFA Europa League (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.00 Ολυμπιακός-Οσμανλίσπορ, UEFA Europa League (Μ)
23.00 ΠΑΟΚ-Σάλκε, UEFA Europa League (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Μπαρτσελόνα-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.45 Μάλαγα-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Βαλένθια-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Γκλάντμπαχ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Κολονία-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
03.00 All Star Game, NBA All-Star Weekend (Ζ)
13.30 NBADaily
14.05 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
19.00 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)

COSMOTEsport5HD
16.55 Race of Champions (M)
19.50 FormulaE, ΜπουένοςΆιρες, Αγώνας (Μ)
21.45 NASCAR Cup Series,Daytona - The Unlimited, Αγώνας(Μ)
23.55 Formula 1 Ανασκόπηση (Μ)

COSMOTEsport6HD
15.30 ΑTP 250 Argentina Open, Τελικός (Μ)
17.30 ATP 500 Ρότερνταμ, Τελικός (Μ)
20.00 Εκπομπή “Topspin
21.30 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
21.15 Μόναχο 1860-Νυρεμβέργη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

Τρίτη21.02.17

COSMOTEsport1HD
17.00 ΜπάγερνΜονάχου-Άρσεναλ, UEFAChampionsLeague (Μ)
19.00 ΠαρίΣενΖερμέν-Μπαρτσελόνα, UEFAChampionsLeague (Μ)
21.45 Λεβερκούζεν-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 ΜάντσεστερΣίτι-Μονακό, UEFA Champions League (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.00 Ρόμα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)
21.45 ΜάντσεστερΣίτι-Μονακό, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)

COSMOTEsport3HD
11.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Μ)
14.00 Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
14.25 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, 1ος Ημιτελικός (Μ)
16.25 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
20.00 Εκπομπή“Pick n Roll”
22.30 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)

COSMOTEsport5HD
18.25 WRC Σουηδία, SS18 Torsby 2 - Power Stage (Μ)
21.00 NASCAR Cup Series, Daytona, The Unlimited, Στιγμιότυπα (Μ)
22.00 FormulaΕ, Μπουένος Άιρες, Στιγμιότυπα (Μ)
23.00 MotoGP, Ανασκόπηση, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 500 Ρίο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
02.00 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
19.00 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
21.30 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.30 ΑTP 250 Delray Beach, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
21.30 ΑTP 250 DelrayBeach, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

Τετάρτη22.02.17

COSMOTEsport1HD
16.45 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-ΣεντΕτιέν, UEFAChampionsLeague (Μ)
19.00 ΣεντΕτιέν-ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ, UEFAEuropaLeague (Z)
21.45 Σεβίλη-Λέστερ, UEFA Champions League (Ζ)
23..45 Πόρτο-Γιουβέντους, UEFA Champions League (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.30 Γιουβέντους-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)
21.45 Πόρτο-Γιουβέντους, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.45 ΠΑΟΚ-Σάλκε, UEFAEuropaLeague (Μ)
19.00 Σάλκε-ΠΑΟΚ, UEFAEuropaLeague (Z)
22.00 Σάλκε-ΠΑΟΚ, UEFAEuropaLeague (Μ)

COSMOTEsport4HD
13.30 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
18.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
19.45 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.15Μπάνβιτ-Γαλατάσαραϊ, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.25 Race of Champions (Μ)
16.30 4th FIM Superprestigio Dirt Track (Μ)
19.00 Φενέρμπαχτσε-Κράσνονταρ, UEFAEuropaLeague (Z)
21.15 Κίελο-Μέλσουνγκεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 500 Ρίο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
02.00 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Μ)
21.30 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
18.00 Βάκιφμπανκ-Εξατσίμπασι, CEV Volleyball Champions League Βόλεϊ Γυναικών (Ζ)
21.30 Ιμόκο Βόλεϊ Κονελιάνο-Μόντενα, CEV Volleyball Champions League Βόλεϊ Γυναικών (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.30 ΑTP 250 Delray Beach, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
21.30 ΑTP 250 DelrayBeach, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

Πέμπτη23.02.17

COSMOTEsport1HD
12.00 Βιγιαρεάλ-Ρόμα, UEFAEuropaLeague (Μ)
14.00 Πόρτο-Γιουβέντους, UEFA Champions League (Μ)
16.00 Σεβίλη-Λέστερ, UEFA Champions League (Μ)
18.00 Εκπομπή “UEFAEuropaLeagueΛεπτόπροςΛεπτό” (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Ρόμα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Ολυμπιακός-Οσμανλίσπορ, UEFAEuropaLeague (Μ)
18.00 Οσμανλίσπορ-Ολυμπιακός, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 Φιορεντίνα-Γκλάντμπαχ, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Σεντ Ετιέν-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League (Μ)
16.00 Σάλκε-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League (Μ)
20.00 ΑΠΟΕΛ-Μπιλμπάο, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 ΣαχτάρΝτονέτσκ-Θέλτα, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTEsport4HD
15.30 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, 1ος Ημιτελικός (Μ)
17.30 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
20.00 Ρόμα-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Τότεναμ-Γάνδη, UEFA Europa League (Ζ)

COSMOTEsport5HD
13.25 RoC National Cup (Μ)
17.30 NASCAR Cup Series, Daytona - The Unlimited, Αγώνας (Μ)
20.00 Άγιαξ-ΛέγκιαΒαρσοβίας, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Λιόν-Άλκμααρ, UEFA Europa League (Ζ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 500 Ρίο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
02.00 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
15.30 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Μ)
21.30 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
20.00 Ζενίτ-Άντερλεχτ, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Γκενκ-ΆστραΓκιουργκίου, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTEsport8HD
20.00 Μπεσίκτας-ΧάποελΜπερΣεβά, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 ΣπάρταΠράγας-Ροστόφ, UEFAEuropaLeague (Ζ)

Παρασκευή24.02.17

COSMOTEsport1HD
14.00 ΚλήρωσητηςΦάσηςτων 16, UEFAEuropaLeague (Ζ)
15.30 Τότεναμ-Γάνδη, UEFAEuropaLeague (Μ)
18.30 Άρσεναλ-Χαλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
00.05Εκπομπή“UEFA Europa League Show” (Ζ)
18.35 Φιορεντίνα-Γκλάντμπαχ, UEFAEuropaLeague (Μ)
21.45 Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Ρόμα-Βιγιαρεάλ, UEFAEuropaLeague (Μ)

COSMOTEsport3HD
12.00 Κοπεγχάγη-Λουντογκόρετς, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.00 Ζενίτ-Άντερλεχτ, UEFAEuropaLeague (Μ)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
21.30 Οσμανλίσπορ-Ολυμπιακός, UEFAEuropaLeague (Μ)

COSMOTEsport4HD
03.00 Cleveland Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season (Ζ)
13.45 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
18.55 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
21.35 Cleveland Cavaliers-New York Knicks, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
13.40 Gymkhana Grid (Μ)
17.30 FormulaΕ, Χονγκ Κονγκ, Αγώνας (Μ)
19.25 FormulaΕ, Μαρακές, Αγώνας (Μ)
21.15 Formula E Μπουένος Άιρες, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 500 Ρίο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
02.00 ATP 500 Ρίο, Κυρίως Ταμπλό (Ζ)
20.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)
22.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
19.30 ΑTP 250 DelrayBeach, Προημιτελικός (Ζ)

Σάββατο25.02.17

COSMOTEsport1HD
17.00 Τσέλσι-Σουόνσι, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Γιουβέντους-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Τσέλσι-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport2HD
14.00 Αλαβές-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Μπέτις-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λεγανές-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Έιμπαρ-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Ανόβερο-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Χέρτα Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Έβερτον-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Κρίσταλ Πάλας-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
05.30 Los Angeles Clippers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
16.00 Εκπομπή“PregameAEK-ΠΑΟΚ” (Ζ)
17.00 AEK-ΠΑΟΚ, Stoiximan.gr Basket League (Ζ)
19.00 Εκπομπή “PostgameAEK-ΠΑΟΚ” (Ζ)

COSMOTEsport5HD
14.30 NASCAR Cup Series, Daytona, The Unlimited, Στιγμιότυπα (Μ)
16.30 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 WRC Μόντε Κάρλο, Στιγμιότυπα (Μ)
21.30 NASCAR Cup Series, Daytona - The Unlimited, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
00.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)
02.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Ζ)
15.00 ATP 500 Ρίο, Προημιτελικός (Μ)
22.00 ATP 500 Ρίο, 1ος Ημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Λειψία-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.20 Ραβένα-Καλάμπρια Βαλέντια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)
22.00 Χαλ-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport8HD
16.30 Λεβερκούζεν-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Νάπολι-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

22.00 ΑTP 250 DelrayBeach, 1ος Ημιτελικός (Ζ)

Κυριακή 26.02.17

COSMOTEsport1HD
11.00 Γουέστ Μπρομ-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.30 Τότεναμ-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Σπόρτινγκ Χιχόν-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ίντερ-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
13.00 Εσπανιόλ-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μπιλμπάο-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
10.00 Ντάρμσταντ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.30 Στουτγκάρδη-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Ίνγκολσταντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
00.00 Sacramento Kings-Charlotte Hornets, NBA Regular Season (Ζ)
03.30 Cleveland Cavaliers-Chicago Bulls, NBA Regular Season (Ζ)
16.00 Λάτσιο-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)

COSMOTEsport5HD
13.00 Μπρέσια-Αβελίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Σασουόλο-Μίλαν, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.45 Daytona - The Unlimited, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
20.45 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Ζ)

COSMOTEsport6HD
11.30 ATP 250 Delray Beach, Ημιτελικοί (Μ)
16.00 Τζένοα-Μπολόνια, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
18.00 ATP 500 Ρίο, Ημιτελικοί (Μ)
22.00 ATP 500 Ρίο, Τελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
13.30 Παλέρμο-Σαμπντόρια, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Κιέβο-Πεσκάρα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Κιέλτσε-ΠικΖέγκεντ, VELUXEHFChampionsLeagueΧάντμπολ (Ζ)

COSMOTEsport8HD
13.30 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ (Ζ)
16.00 Κροτόνε-Κάλιαρι, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Γκραν Κανάρια, ΙταλικόΠρωτάθλημαΜπάσκετ (Ζ)
22.00 ΑTP 250 Delray Beach, Τελικός (Ζ)

Δευτέρα27.02.17

COSMOTEsport1HD
14.00 Σάλκε-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League (Μ)
17.00 Τότεναμ-Στόουκ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Λέστερ-Λίβερπουλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
15.00 Μπιλμπάο-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.45 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Ίνγκολσταντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή“SPORTSHOW” (Ζ)

COSMOTEsport4HD
01.00 Detroit Pistons-Boston Celtics, NBA Regular Season (Ζ)
13.30 NBADaily
14.05 Detroit Pistons-Boston Celtics, NBA Regular Season (Μ)
18.30 Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
16.00 MotoGP Ανασκόπηση, Στιγμιότυπα (Μ)
17.30 WRC Σουηδία, Ανασκόπηση (Μ)
18.30 Daytona - The Unlimited, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
19.30 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
21.00 Εκπομπή “Topspin

COSMOTEsport7HD
21.15 Σαν Πάουλι-Καρλσρούη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
21.45 Βαρέζε-Πιστόια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)

Τρίτη28.02.17

COSMOTEsport1HD
16.00 Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
18.00 Λέστερ-Λίβερπουλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
21.00 Έβερτον-Σάντερλαντ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
23.00 Τότεναμ-Στόουκ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport2HD
15.00 Αλαβές-Βαλένθια, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.30 Μπέτις-Σεβίλη, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Μάλαγα-Μπέτις, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
16.00 ΟλυμπιακόςΣΦΠ-Ατρόμητος Αθηνών 1923 ΑΠΣ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
18.05 Λεβερκούζεν-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Λειψία-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Βαλένθια-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport4HD
02.00 New York Knicks-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Ζ)
13.25 NBADaily
20.00 Εκπομπή“Pick n Roll”
21.30New York Knicks-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
15.25 FormulaΕ, Χονγκ Κονγκ, Αγώνας (Μ)
17.20 FormulaΕ, Μαρακές, Αγώνας (Μ)
19.05 FormulaΕ, Μπουένος Άιρες, Αγώνας (Μ)
21.00 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
20.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
21.00 Βολερό Ζυρίχης-Ντινάμο Κράσνονταρ, CEV Volleyball Champions League Γυναικών (Ζ)

Τετάρτη01.03.17

COSMOTEsport1HD
14.00 Τότεναμ-Γάνδη, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.00 Έβερτον-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
16.00 Μάλαγα-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Βαλένθια-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Μπαρτσελόνα-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Θέλτα-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
15.00 Παναθηναϊκός ΑΟ-Αστέρας Τρίπολης ΑΓΣ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
17.15 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
20.00 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
02.00 Washington Wizards-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
14.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
18.30 Florida State-Duke, NCAA Basketball (Μ)
21.35 Washington Wizards-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.45 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)
19.20 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
20.30 Οσασούνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 WRCΣουηδία, Ανασκόπηση, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
12.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
14.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

COSMOTEsport7HD
02.00 Florida State-Duke, NCAA Basketball (Ζ)
04.00 Vanderbilt-Kentucky, NCAA Basketball (Ζ)
22.30 Γρανάδα-Αλαβές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
22.00 Τσιβιτανόβα-ΜπερλίνΒόλεϊ, CEVVolleyballChampionsLeague Ανδρών (Ζ)

Πέμπτη02.03.17

COSMOTEsport1HD
16.00 Λέστερ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” (Ζ)
23.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport2HD
17.30 ΡεάλΜαδρίτης-ΛαςΠάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Γιουβέντους-Έμπολι, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)
21.45 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Ίντερ-Ρόμα, ΙταλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
15.00 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)
17.15 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Ζ)
20.00 Μπάγερν Μονάχου-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)

COSMOTEsport4HD
03.00 Boston Celtics-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Ζ)
13.30 NBA Daily
16.35 Boston Celtics-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)
19.00 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)

COSMOTEsport5HD
14.40 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
15.35 Race of Champions Nations Cup (Μ)
19.00 Μαγδεμβούργο-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (M)
20.45 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Αγώνας (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)
15.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)
19.00 ATP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικός (Ζ)

COSMOTEsport7HD
22.30 Σεβίλη-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, ΚυρίωςΤαμπλό (Ζ)

Παρασκευή03.03.17

COSMOTEsport1HD
14.00 Ρόμα-Βιγιαρεάλ, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.00 Τότεναμ-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Τσέλσι-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Άουγκσμπουργκ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
17.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Νάπολι-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Λάτσιο-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport3HD
17.00 Εκπομπή“ΏραΚυπέλλου” (M)
19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” (Ζ)
21.30 Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική (Μ)
23.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” (M)

COSMOTEsport4HD
03.00 Chicago Bulls-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Ζ)
14.35 Βαρέζε-Πιστόια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.00 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
21.35 Chicago Bulls-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
17.00 Formula E ΜπουένοςΆιρες, Αγώνας (Μ)
20.30 WRC Μεξικό, The WRC Magazine (Μ)
21.00 1996 Imola, Imola City, MotoGP Classics (Μ)
22.00 FormulaEΜπουένοςΆιρες, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
13.00 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
15.00 ATP 500 Ντουμπάι, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
21.00 ATP 500 Ντουμπάι, Ημιτελικοί (Ζ)

COSMOTEsport7HD
19.30 Ντινάμο Δρέσδης-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTEsport8HD
00.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός (Ζ)
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός (Ζ)
04.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός (Ζ)

Σάββατο 04.03.17

COSMOTEsport1HD
14.30 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-Μπόρνμουθ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, ΑγγλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μίλαν-Κιέβο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport2HD
14.00 Λεγανές-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Βιγιαρεάλ-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μπαρτσελόνα-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTEsport3HD
14.00 Καρλσρούη-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30  Κολονία-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Λέστερ-Χαλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport4HD
04.30 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Ζ)
14.00 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.35 Florida State-Duke, NCAA Basketball (Μ)
22.05 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTEsport5HD
15.00 1996 Imola, Imola City, MotoGP Classics (Μ)
16.00 Ρόμα-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.30 Daytona, The Unlimited, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)
21.30 Daytona 500, NASCAR Cup Series, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTEsport6HD
09.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Ημιτελικοί (Μ)
13.00 ATP 500 Ντουμπάι, Ημιτελικοί (Μ)
17.00 ATP 500 Ντουμπάι, Τελικός (Ζ)
19.30 ATP 500 Ακαπούλκο, Ημιτελικοί (Μ)

COSMOTEsport7HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Σαμπντόρια-Πεσκάρα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Στόουκ-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTEsport8HD
02.00 ΑTP 500 Ακαπούλκο, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
16.30 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Γουέστ Μπρομ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)