Nέα ενημέρωση 24/06:
Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports και Eurosport, κατά την περίοδο "24 Ιουνίου - 05 Ιουλίου"...
...
Το πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports και Eurosport, κατά την περίοδο "24 Ιουνίου - 05 Ιουλίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS
24-6-15
04:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Φάση των 16: Ιαπωνία –
Ολλανδία (Eurosport 2)
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP - 3η μέρα, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
18:20 FINA World League Πόλο Ανδρών: Ουγγαρία-Κροατία (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Σερβία-Ιταλία (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
25-6-15
14:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP - Προημιτελικοί, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Σερβία-Αυστραλία (Νοvasports 2
& Novasports 2 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
19:00
ΣΤΙΒΟΣ
- Paavo Nurmi Games, Φινλανδία (Eurosport 2)
19:40 FINA World League Πόλο Ανδρών: Κίνα-Κροατία (Νοvasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
26-6-15
01:45
ΤΕΝΙΣ:
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP - Προημιτελικοί, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
12:45
AUSTRALIAN FOOTBALL - Γύρος 13: Sydney Swans-Richmond (Eurosport 2)
14:00
ΤΕΝΙΣ:
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP - Ημιτελικοί, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
27-6-15
02:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:
FIFA ΠΑΓΚ.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Προημιτελικοί
(Eurosport/Eurosport HD)
09:30
ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES - Γιοκοχάμα/Ιαπωνία
(Eurosport/Eurosport HD)
09:30
AUSTRALIAN FOOTBALL - Γύρος 13: Lions - Crows (Eurosport 2)
12:30
ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES - Γιοκοχάμα, Ιαπωνία (Eurosport 2)
13:30
ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ - Παγκόσμιο Κύπελλο,
Πολωνία
(Eurosport/Eurosport HD)
16:00
ΤΕΝΙΣ:
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP - Τελικός, Νότιγχαμ (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - Προκριματικός γύρος, Λε
Καστελέ (Eurosport 2)
19:40 FINA World League Πόλο Ανδρών: Α’ Ημιτελικός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Β’ Ημιτελικός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
22:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Προημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 ΣΤΙΒΟΣ: USATF CHAMPIONSHIPS –
Γιουτζίν, ΗΠΑ (Eurosport 2)
28-6-15
02:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Προημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
09:30
ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES - Τελικοί, Γιοκοχάμα/Ιαπωνία
(Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΛΑΛΟΜ - Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολωνία (Eurosport 2)
13:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - 13ος γύρος, Λε Καστελέ (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - 14ος γύρος, Λε Καστελέ (Eurosport/Eurosport HD)
19:40 FINA World League Πόλο Ανδρών: Μικρός Τελικός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:00 FINA World League Πόλο Ανδρών: Τελικός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Αθλητικό Πρόγραμμα
(Eurosport/Eurosport HD)
23:00 ΣΤΙΒΟΣ: USATF CHAMPIONSHIPS –
Γιουτζίν, ΗΠΑ (Eurosport 2)
29-6-15
00:00
MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Ν. Γιορκ Σίτι-Ν. Γιορκ Ρεντ Μπουλς (Eurosport/Eurosport HD)
02:00
MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Πόρτλαντ
Τίμπερς - Σιάτλ Σάουντερς (Eurosport/Eurosport HD)
12:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: AUSTRALIAN GOLDFIELDS OPEN - Αυστραλία
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Wimbledon 2015
– 1η Μέρα: Αγώνες από το Court 2 (Novasports 4)
15:00 Wimbledon 2015
– 1η Μέρα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
15:00 Wimbledon 2015 – 1η Μέρα: Αγώνες από το Centre
Court (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Wimbledon 2015
– 1η Μέρα: Αγώνες από το Court 1 (Novasports 3)
23:30 Wimbledon 2015
– 1η Μέρα: Στιγμιότυπα (Novasports 24HD)
30-6-15
12:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: AUSTRALIAN GOLDFIELDS OPEN - Αυστραλία
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Wimbledon 2015
– 2η Μέρα: Αγώνες από το Court 2 (Novasports 4)
15:00 Wimbledon 2015
– 2η Μέρα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
15:00 Wimbledon 2015 – 2η Μέρα: Αγώνες από το Centre
Court (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Wimbledon 2015
– 2η Μέρα: Αγώνες από το Court 1 (Novasports 3)
20:00
ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ SPEEDWAY - Elite League (Eurosport 2)
23:30 Wimbledon 2015 – 2η Μέρα: Στιγμιότυπα (Novasports 24HD)
1-7-15
01:45
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Ημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
12:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: AUSTRALIAN GOLDFIELDS OPEN - Αυστραλία
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Wimbledon 2015
– 3η Μέρα: Αγώνες από το Court 2 (Novasports 4)
15:00 Wimbledon 2015
– 3η Μέρα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
15:00 Wimbledon 2015 – 3η Μέρα: Αγώνες από το Centre
Court (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Wimbledon 2015
– 3η Μέρα: Αγώνες από το Court 1 (Novasports 3)
16:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ U-17 - Ημιτελικοί, Ισλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
22:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ U-17 - Ημιτελικοί, Ισλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Wimbledon 2015 – 3η Μέρα: Στιγμιότυπα (Novasports 24HD)
2-7-15
01:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Ημιτελικοί (Eurosport/Eurosport HD)
12:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: AUSTRALIAN GOLDFIELDS OPEN - Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Wimbledon 2015
– 4η Μέρα: Αγώνες από το Court 2 (Novasports 4)
15:00 Wimbledon 2015
– 4η Μέρα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
15:00 Wimbledon 2015 – 4η Μέρα: Αγώνες από το Centre
Court (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Wimbledon 2015
– 4η Μέρα: Αγώνες από το Court 1 (Novasports 3)
19:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ - Γύρος της Γαλλίας (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Wimbledon 2015
– 4η Μέρα: Στιγμιότυπα (Novasports 24HD)
3-7-15
12:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: AUSTRALIAN GOLDFIELDS OPEN - Αυστραλία
(Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Wimbledon 2015
– 5η Μέρα: Αγώνες από το Court 2 (Novasports 4)
15:00 Wimbledon 2015
– 5η Μέρα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
15:00 Wimbledon 2015 – 5η Μέρα: Αγώνες από το Centre
Court (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Wimbledon 2015
– 5η Μέρα: Αγώνες από το Court 1 (Novasports 3)
21:30
ΙΠΠΑΣΙΑ - Global Champions Tour (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Wimbledon 2015 – 5η Μέρα: Στιγμιότυπα (Novasports 24HD)
4-7-15
09:30
AUSTRALIAN FOOTBALL - Γύρος 14: Suns - North Melbourne (Eurosport 2)
10:30
ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: SUPER SERIES - Νότια Κορέα (Eurosport/Eurosport HD)
12:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: AUSTRALIAN GOLDFIELDS OPEN - Αυστραλία
(Eurosport 2)
13:30 Wimbledon 2015
– 6η Μέρα: Αγώνες από το Court 2 (Novasports 4)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ - Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ - 1η διαδρομή: Utrecht-Utrecht (ITT) (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Wimbledon 2015
– 6η Μέρα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
15:00 Wimbledon 2015 – 6η Μέρα: Αγώνες από το Centre
Court (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Wimbledon 2015
– 6η Μέρα: Αγώνες από το Court 1 (Novasports 3)
18:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 - 1η κούρσα,
Σίλβερστοουν (Eurosport 2)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ - Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ U-17 - Τελικός, Ισλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
21:20
ΙΠΠΑΣΙΑ - Global Champions Tour (Eurosport/Eurosport HD)
22:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Μικρός τελικός, Καναδάς (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Wimbledon 2015
– 6η Μέρα: Στιγμιότυπα (Novasports 24HD)
5-7-15
02:30
MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Κολόμπους
Κρού - Ν. Γ. Ρεντ Μπουλς (Eurosport
2)
10:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 - 2η κούρσα, Σίλβερστοουν
(Eurosport/Eurosport
HD)
12:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: AUSTRALIAN GOLDFIELDS OPEN - Αυστραλία
(Eurosport 2)
12:30
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP – Σίλβερστοουν (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ - Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ - 2η διαδρομή: Utrecht - Zelande (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS - MXGP - 1η κούρσα, Σουηδία (Eurosport 2)
17:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS - MX2 - 2η κούρσα, Σουηδία (Eurosport 2)
18:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS - MXGP - 2η κούρσα, Σουηδία (Eurosport 2)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΜΟΝΤ - Ενημερωτικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Wimbledon 2015
– Ανασκόπηση 1ης-6ης Μέρας: Στιγμιότυπα (Novasports 24HD)
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ
ΠΕΡΙΟΔΟΣ - Πόρτλαντ Τίμπερς-Σ. Χοσέ Ερθκουεϊκς (Eurosport 2)
01:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
- Tελικός, Καναδάς (Eurosport/Eurosport HD)