Nέα ενημέρωση 18/11: Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports και Eurosport, κατά την περίοδο "19 - 30 Νοεμβρίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT
(19-30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)
19-11-14
15:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ - 10ος γύρος: Τσεναϊγίν - Πούνε Σίτι (Eurosport
2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Eurocup: ΠΑΟΚ-Καρσίγιακα (Novasports
3)
19:30
ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων: Ρίγα - Κίμκι (Eurosport 2)
21:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
20-11-14
13:30 Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα F1 H2O: Αμπου
Ντάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντόλου Εφές (Novasports 3)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νεπτούνας-Λαμποράλ
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Ευρωλίγκα:
ΤΣΣΚΑ-Αλμπα (Novasports 4)
19:45 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Μπαρτσελόνα
(Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Λιμόζ-Μακάμπι (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague
(Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
21-11-14
10:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα F1 H2O: Αμπου
Ντάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee E. Bompard-Σύντομο ζευγαριών
(Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:45
ΣΝΟΥΚΕΡ:
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
19:30 Ευρωπαϊκό
Σούπερ Καπ Πόλο Γυναικών: Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Ρεάλ
Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ερυθρός
Αστέρας (Novasports 4)
21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα Μάλαγα-Τσεντεβίτα (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Σάσαρι-Νίζνι
(Novasports 3)
21:30 Γαλλικό
Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Μετς-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague
(Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
22-11-14
10:30
ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30
AUSTRALIAN FOOTBALL - Int'l Rules Series, Αυστραλία (Eurosport 2)
14:00
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee Bompard - Ελεύθερο γυναικών
(Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Πανιώνιος (Novasports 3)
16:00 Α1 Μπάσκετ Γυναικών: ΠΑΟ-Ελληνικό (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
16:00
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee Bompard-Ελεύθερο ζευγαριών
(Eurosport 2)
16:45
ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ομάδες, Klingenthal (Eurosport/Eurosport
HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ:
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 4)
17:00 Basket League: ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΕΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Ατρόμητος (Novasports 6)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα:
Μπαστιά-Λιόν (Novasports 7)
18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
19:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Trophee E. Bompard-Ελεύθερος χορός (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Ολυμπιακός (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ: Eθνικός Αλεξ.-ΑΕΚ (Novasports 4)
20:45 Ολλανδικό
Πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντόρτρεχτ (Novasports 7)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα:
Μονακό-Καέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:45 Ολλανδικό
Πρωτάθλημα: Αγιαξ-Χερενφέιν (Novasports 3)
22:00
ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT WORLD GP - GP Final (Eurosport/Eurosport HD)
22:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
23-11-14
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Φάση των 16, Γερμανία (Eurosport 2)
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ατομικό ανδρών, Klingenthal (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Προημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-Εργοτέλης (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
15:30
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Trophee Eric Bompard - Γκαλά (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Ημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Λεβαδειακός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΑΟΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 4)
17:30 Basket League: Παναθηναϊκός-ΚΑΟΔ (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπο0λης-ΠΑΟΚ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ - Τελικός, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Best of Super
League (Novasports 24 HD)
22:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μπορντό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24-11-14
10:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες-Όμιλοι, Γερμανία-Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες-Όμιλοι, Σκωτία-Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες-Όμιλοι, Ρωσία-Σκωτία (Eurosport 2)
21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
25-11-14
13:15 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Ομιλοι: Ρωσία - Γερμανία
(Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE - Φάση ομίλων: Μαν. Σίτι – Μπάγερν (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες-Ομιλοι: Νορβηγία - Σουηδία (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Champions
League: ΤΣΣΚΑ-Ρόμα (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
19:00 UEFA Champions
League: ΜΠΑΤΕ-Πόρτο (Novasports 3)
20:00 Eurocup: Ζιελόνα
Γκόρα-ΠΑΟΚ (Novasports 7)
20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων: Ζιέλονα Γκόρα – ΠΑΟΚ (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30
ΚΕΡΛΙΝΓΚ:
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γυναίκες - Ομιλοι: Ρωσία - Σκωτία (Eurosport/Eurosport HD)
21:35 UEFA Champions League:
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions
League: ΑΠΟΕΛ-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports
1 HD)
21:45 UEFA Champions
League: Μάντσεστερ Σ.-Μπάγερν (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions
League: Σάλκε-Τσέλσι (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions
League: Παρί Σ. Ζερμέν-Αγιαξ (Novasports 6)
21:45
ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων: Ρέτζιο Εμίλια - Παρί (Eurosport 2)
23:45 Champions Live! (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
26-11-14
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες-Ομιλοι: Νορβηγία - Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Πρωτάθλημα
Γ’ Εθνικής: Αρης-Απόλλων Αρναίας (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Ομιλοι: Σκωτία - Σουηδία
(Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00
ΜΠΑΣΚΕΤ:
EUROCUP - Ομιλοι:
Κίμκι-Ολίμπια Λιουμπλιάνας (Eurosport 2)
19:00 UEFA Champions
League: Ζενίτ-Μπενφίκα (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
19:45
ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων: Μπεσίκτας - Ζενίτ (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:35 UEFA Champions League:
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions
League: Αρσεναλ-Ντόρτμουντ (Novasports 1 &
Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions
League: Μάλμε-Γιουβέντους (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions
League: Βασιλεία-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions
League: Λουντογκόρετς-Λίβερπουλ (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions
League: Λεβερκούζεν-Μονακό (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
27-11-14
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες - Φάση ομίλων (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Λιθουανία (Novasports 7)
15:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες - Τάι Μπρέικ (Eurosport 2)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Προκριματικά HS 142, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00 UEFA Europa League:
Διναμό Μόσχας-Παναθηναϊκός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
19:00 Mini Euro 2014: Ελλάδα-Σλοβενία (Novasports 7)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Europa League: Κράσνονταρ-Λιλ
(Novasports 3)
20:00 Ευρωλίγκα:
Ερυθρός Αστέρας-Νεπτούνας (Novasports 7)
20:00 UEFA Europa League:
Γκινγκάμπ-Φιορεντίνα (Novasports 1 &
Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League:
Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League:
Βόλφσμπουργκ-Εβερτον (Novasports 6)
20:45
ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Αγώνες Play-off (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Pre Game Αστέρας Τρίπολης-Μπεσίκτας (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Ούνιξ Καζάν (Novasports 7)
22:05 Αστέρας Τρίπολης-Μπεσίκτας (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League:
Τότεναμ-Παρτίζαν (Novasports 1 &
Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League:
Βιγιαρεάλ-Γκλάντμπαχ (Novasports 6)
00:00 Europa League Live!
(Νοvasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague
(Novasports 3)
28-11-14
07:45
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Σύντομο ζευγαριών
(Eurosport 2)
09:15
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Σύντομο γυναικών (Eurosport
2)
12:00
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Σύντομο ανδρών (Eurosport
2)
14:00
ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ημιτελικά (Eurosport/Eurosport HD)
15:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ - Ντέλχι Ντάιναμος - Μουμπάι Σίτι (Eurosport 2)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νίζνι-Ζαλγκίρις (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Αναντόλου
Εφές-Σάσαρι (Novasports 6)
20:00 Mini Euro
2014: Ελλάδα-Ρουμανία (Novasports 7)
20:30 Ευρωλίγκα: Τσεντεβίτα-Λιμόζ
(Novasports 4)
20:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Μικρός τελικός – Ανδρες &
Γυναίκες (Eurosport 2)
21:00 Ώρα των Πρωταθλητών
(Novasports 24 HD)
21:00 Ευρωλίγκα: ΠΑΟ-Μπάγερν (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νις (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αρμάνι
Μιλάνο (Novasports 3)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Γαλατασαράι
(Novasports 6)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ - King of Kings, Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
22:45 Super Euroleague
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
29-11-14
08:45
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Ελεύθερο γυναικών
(Eurosport 2)
09:00 Αγώνες Ιστιοπλοϊας: Alpari Monsoon Cup Μαλαισία (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
11:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - HS 142, Kuusamo/Φινλανδία
(Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Ελεύθερο ανδρών
(Eurosport 2)
12:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Γυναίκες - 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ανδ./Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)
13:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Διπλά - 1η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)
13:20 Ενόργανη Γυμναστική:
FIG World Cup Στουτγάρδη
(Novasports 4)
14:30
ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-Διπλά - 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Πλατανιάς (Novasports 3)
15:00
ΣΝΟΥΚΕΡ:
UK CHAMPIONSHIP - 1η
μέρα,
York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - HS 142, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Παναιτωλικός (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα:
Παρί ΣΖ-Λιόν (Novasports 3)
18:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Τελικός ανδρών (Eurosport 2)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Γιγ. Τεχν. κατάβαση γυναικών, Aspen
(Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Skoda Ξάνθη (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ (Novasports 3)
20:00
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ελεύθ. κατάβαση ανδρών, Lake Louise
(Eurosport/Eurosport HD)
21:00
ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP - 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Γιγ. Τεχν. κατάβαση γυναικών, Aspen
(Eurosport/Eurosport HD)
30-11-14
08:00
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - NHK Trophy - Γκαλά (Eurosport 2)
09:30
ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-HS 142, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport
HD)
10:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - 10χλμ Κλασσικό γυναικών, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)
11:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ανδρες - 1η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)
12:15 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Ανδρες - 2η κούρσα, Igls/Αυστρία (Eurosport 2)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - 15χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo (Eurosport/Eurosport HD)
13:20 Ενόργανη Γυμναστική:
FIG World Cup Στουτγάρδη
(Novasports 4)
14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-2x7Km500 Ομάδες, Kuusamo/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
15:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιλ (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP - 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Mini Euro 2014: Α’ Ημιτελικός (Novasports 7)
16:15
ΔΙΑΘΛΟ:
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Μικτή σκυταλοδρομία, Ostersund (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League: ΚΑΟΔ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Νίκη Βόλου (Novasports 6)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ (Novasports 7)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Τεχνική κατάβαση γυναικών, Aspen (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
20:00
ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Super - G ανδρών, Lake Louise (Eurosport/Eurosport
HD)
21:00 Mini Euro 2014: Μικρός Τελικός (Novasports 7)
21:00
ΣΝΟΥΚΕΡ:
UK CHAMPIONSHIP - 2η
μέρα,
York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)
21:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ - Σαο Πάολο, Βραζιλία (Eurosport/Eurosport HD)
22:00 Mini Euro 2014: Τελικός (Novasports 7)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Best of Super
League (Novasports 24 HD)
22:00 Γαλλικό
Πρωτάθλημα: Σ. Ετιέν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:00
ΣΝΟΥΚΕΡ:
UK CHAMPIONSHIP - 2η
μέρα,
York/Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport 2)