Nέα ενημέρωση 02/04: Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports και Eurosport, κατά την περίοδο 2 - 13 Απριλίου...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS και EUROSPORT...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS και EUROSPORT...
Τετάρτη 02-04-14
09:00 Σνούκερ China Open: 3η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)
09:30 Κέρλινγκ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών: Γερμανία – Τσεχία, Πεκίνο (Eurosport & Eurosport HD)
14:30 Σνούκερ China Open: 3η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)
15:45
Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο (Eurosport & Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
20:30
Μπάσκετ
- Eurocup: Ημιτελικοί, 1ος αγώνας
(Eurosport 2)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions
League: Παρί Σ.Ζερμέν-Τσέλσι (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
00:45 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 03-04-14
02:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα: Ρίβερ-Νιούελς (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
09:30 Κέρλινγκ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών: Ιαπωνία - Κίνα, Πεκίνο (Eurosport & Eurosport HD)
09:30 Σνούκερ China Open: 4η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)
12:00
Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο (Eurosport & Eurosport HD)
14:30
Σνούκερ China Open: 4η μέρα, Πεκίνο (Eurosport 2)
15:45
Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο (Eurosport & Eurosport HD)
17:30
Κρίκετ – Twenty20 World Cup: Ημιτελικοί ανδρών (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα Top 16 Λαμποράλ-Φενερμπαχτσέ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16 Μπάγερν Μ.-Μακάμπι (Novasports 7)
22:00 Εuropa League
Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
22:05 UEFA Europa League:
Αλκμααρ-Μπενφίκα (Novasports 1 &
Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League:
Πόρτο-Σεβίλλη (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
00:00 Europa League Live!
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:45 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
Παρασκευή 04-04-14
02:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα: Σ. Λορέντσο-Αρσεναλ (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
09:30
Σνούκερ China Open: Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport & Eurosport HD)
09:30
Σνούκερ China Open: Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport 2)
13:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Τένις Davis Cup
(Novasports 4)
14:30
Σνούκερ China Open: Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport & Eurosport HD)
14:30
Σνούκερ China Open: Προημιτελικά, Πεκίνο (Eurosport 2)
17:30
Κρίκετ – Twenty20 World Cup: Ημιτελικοί ανδρών (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Γαλατασαράι (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού
Εφές-ΟΣΦΠ (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:30 Βελγικό
Πρωτάθλημα: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Σταντάρ Λ. (Novasports 7)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ
Μ.-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Παρτίζαν-Ζαλγκίρις
(Novasports 7)
22:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Κορασίδων: Μικρός Τελικός (Eurosport & Eurosport HD)
23:00 Super Euroleague
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ώρα για 12 (Νovasports 1
& Novasports 1 HD)
Σάββατο 05-04-14
02:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Κορασίδων: Τελικός (Eurosport &
Eurosport HD)
14:00 Παγκόσμιο Κύπελλο
Τένις Davis Cup (Novasports 4)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ: Ρέθυμνο Aegean-Πανιώνιος (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
18:30 Παίζουμε Ελλάδα
Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Volley League ΟΠΑΠ: ΟΣΦΠ-Εθνικός Αλεξ (Novasports 2&
Νovasports 2 HD)
19:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα:
Χερενφέιν-Αϊντχόφεν (Novasports 3)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα
Σάββατο! (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
Κυριακή 06-04-14
01:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα:
Λανούς-Κολόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
10:00 Παγκόσμιο Κύπελλο
Τένις Davis Cup (Novasports 4)
12:30 Ρωσικό
Πρωτάθλημα: Ζενίτ-Ρουμπίν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 3)
17:30 Παίζουμε Ελλάδα
Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)
19:00 Super League ΟΠΑΠ: (Νovasports 2 & Novasports
2 HD)
19:00 Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Νovasports 3)
19:00 Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Νovasports 4)
19:00 Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Νovasports 24 HD)
19:00 Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Νovasports 6)
19:00 Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Νovasports 7)
21:00 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1
& Novasports 1 HD)
Δευτέρα 07-04-14
00:15 Αργεντίνικο
Πρωτάθλημα: Μπόκα-Γοδόι (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
03:00 Αμερικάνικο
Πρωτάθλημα MLB: Τζάιαντς-Ντόντζερς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports
1& Νovasports 1 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
Τρίτη
08-04-14
18:00 Ώρα 6 (Novasports
1& Νovasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions
League: Προημιτελικός (Novasports 1 & Novasports
1 HD)
21:45 UEFA Champions
League: Προημιτελικός (Novasports 2 & Novasports
2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
00:45 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
Τετάρτη 09-04-14
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 LEN Champions
League: ΟΣΦΠ-Προ Ρέκο (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions
League:Επαναληπτικός (Novasports 2 &
Novasports 2 HD)
23:45 Champions Live! (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
00:45 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 10-04-14
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16 Λοκομοτίβ-Μπάγερν Μ. (Novasports
3)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Pre Game Show ΟΣΦΠ-ΠΑΟ (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: ΟΣΦΠ-ΠΑΟ (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ουλκέρ-Αναντολού Εφές (Novasports 7)
22:00 Εuropa League
Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
22:05 UEFA Europa League:
Προημιτελικός (Novasports 1 &
Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League:
Προημιτελικός (Novasports 3)
23:45 Super Euroleague
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Europa League Live!
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:45 Ώρα 12 (Novasports
1 & Novasports 1 HD)
Παρασκευή 11-04-14
18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1
& Novasports 1 HD)
19:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Ρεάλ Μ. (Novasports
3)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Παρτίζαν (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών
(Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα
Μάλαγα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
23:00 Super Euroleague
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ώρα για 12 (Νovasports 1
& Novasports 1 HD)
Σάββατο 12-04-14
17:00 Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: ΑΕΚ-Κυανούς Αστήρ Βάρης (Novasports 2
& Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα
Σάββατο! (Novasports 1
& Novasports 1 HD)
00:10 Αργεντίνικο πρωτάθλημα
(Novasports 2
& Novasports 2 HD)
Κυριακή 13-04-14
11:30 Διεθνής
Μαραθώνιος Ρότερνταμ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:15 Αγώνες αυτοκινήτων
Blancpain Endurance Series Μόντσα/Ιταλία
(Novasports 4)
17:30 Παίζουμε Ελλάδα
Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)
19:00 Super League ΟΠΑΠ (Νovasports 2
& Novasports 2 HD)
19:00 Super League ΟΠΑΠ (Νovasports 3)
19:00 Super League ΟΠΑΠ (Νovasports 4)
19:00 Super League ΟΠΑΠ (Νovasports 24 HD)
19:00 Super League ΟΠΑΠ (Νovasports 6)
19:00 Super League ΟΠΑΠ (Νovasports 7)
21:00 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1
& Novasports 1 HD)
00:10 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα
(Novasports 2 & Novasports 2 HD)